Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 4 червня
   
 

 

Створено програмний ресурс "Особистий кабінет виборця"

 

Увага! Службою розпорядника Державного реєстру виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у розділі "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua) створено програмний ресурс "Особистий кабінет виборця".

Запрошуємо бажаючих взяти участь у випробуванні та перевірити правильність внесення своїх персональних даних до Державноого реєстру виборців. Для цього не потрібно виходити з власної оселі за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В "Особистому кабінеті виборця" Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі "Перевірити дані у Реєстрі" необхідно заповнити всі поля запиту достовірними даними про себе. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена, протягом доби можна відправити лише один запит.

Шановні виборці! Скористайтесь новими можливостями! У разі виникнення питань щодо перевірки своїх персональних даних у Реєстрі виборців або виправлення виявлених неточностей особисто завітайте до відділу за адресою: м.Полтава, вул.Маршала Бірюзова 1/2, каб.5А

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Київської районної в м.Полтаві ради

 

Шановні виборці !

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії "Державний реєстр виборців" (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує.

 

Особистий кабінет виборця.

 

Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо Вас взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій Особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Далі пропонуємо Вам послідовність дій при створенні та подальшому відвідуванні Вашого

Особистого кабінету.

1. Зайти на офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії "Державний реєстр виборців" (http://www.drv.gov.ua/). Це можна зробити, безпосередньо зайшовши за веб-адресою сайту (http://www.drv.gov.ua/), або через офіційні веб-сайти Центральної виборчої комісії (http://www.cvk.gov.ua/) чи Київської районної в м.Полтаві ради та натиснувши відповідні посилання (все про вибори) до вказаного веб-сайту (Державного реєстру виборців).

2.На головній сторінці офіційного веб-сайту  вибрати та натиснути кнопку Особистий кабінет виборця

 

 

Більш докладно ознайомитися з цією процедурою можна у розділі "Документи" - "Інші документи"