Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 29 січня
   
 

Мешканцям району до відома

В системі Міністерства соціальної політики України є центри які проводять навчання осіб з інвалідністю за конкурентними на ринку праці спеціальностями. Центри здійснюють свою діяльність за стандартами Міжнародної організації праці, провідних реабілітаційних установ європейських країн, мають сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази, оснащені за принципами безбар'єрності та всюди-доступності задля повноцінного і якісного опанування особами з інвалідністю робітничими професіями:

- Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (Київська обл., с. Лютіж);

- Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (м. Вінниця);

- Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» (м. Львів);

- Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю« Буковина» (м. Чернівці);

- Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю« Донбас» (м. Краматорськ).

Тут навчаються, проходять професійну реабілітацію інваліди 1-3 груп працездатного віку (від 16 до 60 років), які не мають професії, або в результаті хвороби не можуть працювати за раніше набутим фахом. Навчання здійснюється за робітничими професіями:

- оператор комп’ютерного набору;                                 - фотограф (фотороботи);

- оператор комп’ютерного верстки;                            - швачка

- слюсар з ремонту автомобілів;                                  - кухар;

- молодша медсестра з догляду за хворими;              - кравець;

- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;            - бджоляр;

- лицювальник-плиточник;                                           - штукатур;

- секретар керівника;                                                    - манікюрник;

- взуттьовик з ремонту взуття;                                     - педикюрник;

- різьбяр по дереву та бересті;                                     - візажист-стиліст;

- перукар (перукар-модельєр);                                    - флорист;

- виробник художніх виробів з кераміки;                   - квіткар;

- агент з організації туризму;                                      - вишивальник;

- в’язальник трикотажних виробів та полотна;           - адміністратор;

- взуттєвик з індивідуального пошиття взуття;              - живописець;

- конторський ( офісний) службовець (бухгалтерія);    - діловод;

- перекладач жестової мови;                                         - продавець.

Учбовий курс містить теоретичне та виробниче навчання плюс виробнича практика на підприємстві. Початок занять здійснюється по мірі комплектації груп.

Для проживання слухачеві надається безкоштовно харчування та місце у гуртожитку. Після закінчення курсу навчання випускникові присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник ” з набутої професії відповідного розряду (категорії) та видається свідоцтво державного зразка.

Більш детальну інформацію про умови направлення та навчання, строки навчання можна дізнатись у спеціаліста управління каб. 22 вул. Ст.Халтурина, 13, м. Полтава, або зателефонувавши за тел. 562473.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року