Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
п’ятниця, 31 березня
   
 

Мешканцям району до відома

Останнім часом в Україні поширюється новий рух «Редан», який є напрямком молодіжної субкультури, що набув популярності у лютому цього року та штучно розповсюджується в рамках російської інформаційно-психологічної операції з метою дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

Найчастіше місцями проведення зборів підліткових груп є людні місця: центральні частини міст, площі, торгівельні центри. Для самоідентифікації вони використовують символіку павука, вільний одяг, довге фарбоване волосся.

Наголошуємо, що участь дітей у цьому русі може мати серйозні негативні наслідки — від звичайної деструктивної поведінки до загибелі внаслідок неконтрольованих сутичок неформальних груп. Реальним виходом з цієї досить небезпечної ситуації можуть бути: відверті, довірчі розмови батьків зі своїми дітьми-підлітками, контроль їхньої діяльності у соціальних мережах, проведення роз'яснювально-виховної роботи адміністраціями навчальних закладів у середовищі учнів середньої та старшої школи, а також їхніх батьків, шляхом поширення інформації під час виховних годин та батьківських зборів,  а також свідомість та небайдужість кожного з нас.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року