Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 29 січня
   
 

Мешканцям району до відома

Шановні мешканці району та відвідувачі сайту, хочу повідомити Вас про те, що  в соціальній мережі «Facebook» була створена невідомими особами сторінка від мого імені - яка такою не являється. Вона - фейк!Дана інформація мене здивувала і обурила!У зв’язку з тим, що я займаю посаду голови районної ради, є посадовою особою органів місцевого самоврядування, є публічною особою, після того як я дізнався про створення фейкової сторонки від мого імені я негайно звернувся до Відділення поліції №1, ГУ національної поліції в Полтавській області, а пізніше до Управління СБУ України у Полтавській області із заявою про розслідування даного факту та встановлення особи, яка створила фейкову сторінку та притягнення її до відповідальності. Оскільки є загроза того, що дана невідома особа має на меті дискредитувати мій імідж, честь, гідність та ділову репутацію. Більше того дана особа має на меті дестабілізувати роботу районної ради, посіяти конфліктні ситуації між мною та депутатами районної ради, даючи різного роду коментарі від мого імені щодо діяльності депутатів. Не виключаю можливості, що особа, яка створила сторінку від мого імені здатна писати повідомлення та коментарі, які носять провокативний, антидержавницький, сепаратистський характер. Ці коментарі та повідомлення можуть в подальшому навмисно порочити ділову репутацію депутатів, посадовців місцевого та державного рівня, тощо.

Про те, що дана сторінка на «Фейсбуці» є фейковою та створена шахрайським чином свідчать наступні факти:

Всі фото та привітання на цій фейковій сторінці на «Фейсбуці» були скопійовані виключно з офіційного сайту Київської районної у м. Полтаві ради. На цій фейковій сторінці немає жодного фото які є моєю особистою власністю. Тобто особа, яка в шахрайський спосіб створила фейкову сторінку від мого імені не має доступу до інших фото з мого особистого, приватного життя, а змушена використовувати фото та матеріали із офіційного сайту районної ради та сайту Інтернет-видання «Полтавщина»;

·                  На моїй фейковій сторінці розміщено фотоколаж взятий з Інтернет-видання «Полтавщина», на якому розміщений Народний депутат України Каплін С.М. і я. Це фото носить негативний, провокативний, компрометуючий характер для мене і в разі створення мною власної сторінки на «Фейсбуці» я б ніколи не розмістив вищезазначене фото;

·                  Одне із привітань із Різдвом Христовим розміщене англійською мовою, хоча я вільно англійською не володію;

·                  Варто зазначити що на вказаній фейковій сторінці закритий доступ до розділу «Мої друзі»;

·                  До того ж на всіх привітаннях або коментарях з того чи іншого приводу стоять мої позитивні «лайки», тобто оцінивши ту чи іншу подію я позитивно оцінюю сам себе.

Вищевикладена інформація була доведена і до депутатів районної ради та присутніх на черговій тридцять першій сесії Київської районної в м. Полтаві ради яка відбулася 25 січня 2018 року.Необхідно зазначити, що після того як я зробив відповідну заяву та надав оцінку ситуації, що склалася, 26 січня 2018 року доступ до фейкової сторінки був заблокований.Всі вищезазначені факти явно вказують на те, що цинічні, брудні технології мають місце.Встановлення невідомої особи яка скоїла кіберзлочин, як виконавців так і замовників даного злочину є прерогативою правоохоронних органів.Ще раз хочу звернути увагу та наголосити на тому, що Я не створював ніякої сторінки в соціальній мережі «Facebook» і не маю наміру її створювати.Закликаю Всіх депутатів районної ради, апарат виконкому, громаду до конструктивної, консолідованої праці, виваженості та взаємоповаги.Як зазначено в Святому писанні – не має нічого таємного, щоб з часом не стало явним.

 

З повагою

С.Синягівський

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року