Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 29 січня
   
 

Мешканцям району до відома

Пам’ятка щодо запобігання захворювання на грип А/Н1N1-каліфорнія

 

Клінічні ознаки грипу типу А/H1N1-каліфорнія:головний біль, біль у м'язах, біль у горлі, підвищення температури тіла, кашель, нежить, закладання носа, в окремих випадках - блювання і пронос.

 

 Як можна заразитися вірусом грипу типу А/H1N1-каліфорнія?Від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

 Як довго є заразним хворий на грип типу А/H1N1-каліфорнія?Інфекційний період (період, коли хворий небезпечний для оточуючих) при грипі типу А/H1N1 може бути протягом 7 днів від початку хвороби, але якщо клінічні симптоми хвороби зберігаються - то до їх зникнення.

 

 Як попередити зараження грипом типу А/H1N1-каліфорнія?

-  уникати тісного контакту з людьми, які виглядають хворими і які мають температуру і кашель;

-  ретельно та часто мити руки з милом;

- дотримуватись здорового способу життя, зокрема достатньо спати, вживати багату на поживні речовини їжу та залишатись фізично активним;

-  обмежити відвідини місць великого скупчення людей;

-  часто провітрювати приміщення;

- прагнути не торкатися очей, носа або рота немитими руками;

- уникати обіймів, поцілунків і рукостискань;

- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути.

         Якщо у людини є симптоми грипу, то необхідно триматися від нього на відстані не менше двох метрів.

 

 Якщо вдома є хворий: намагайтесь забезпечити хворій людині окрему кімнату. Якщо це неможливо, тримайте хворого на відстані як мінімум 1 метр від інших.

Обслуговуючи хворого, прикривайте рот і ніс запобіжною маскою, періодично її оновлюючи. Можна придбати готові маски або зробити самостійно, використовуючи підходящий матеріал.

Ретельно мийте руки з милом після кожного контакту з хворим.

Намагайтесь посилити циркуляцію свіжого повітря в місцях, де знаходиться хворий. Відкривайте вікна та двері для посилення циркуляції повітря.

Дотримуйтесь чистоти у приміщенні, тримаючи миючі засоби наготові.

Дотримуйтесь порад національних і місцевих органів влади з охорони здоров'я.

 

Що  повинно робити у випадку захворювання на грип А?

Якщо ви відчуваєте себе хворим, у вас висока температура, маєте кашель або болі в горлі:

не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря;

приймайте лікування згідно із лікарськими призначеннями;

відпочивайте та вживайте багато рідини;

прикривайте свій рот і ніс одноразовими хусточками, коли кашляєте і чхаєте, а використані хусточки викидайте;

використовуйте захисні маски;

ретельно й часто мийте руки з милом, особливо після кашлю та чхання;

поінформуйте членів своєї родини та друзів про вашу хворобу та попросіть допомоги у господарських справах, які вимагатимуть контакту з іншими людьми, наприклад здійснити покупки.

 

 За матеріалами управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року